Velké využití citronu proti rakovině a infekcím

Toto je poslední novinka v medicíně, efektivní v boji proti rakovině.

Nejdříve vymačkejte citrón a pak jej přidejte do vody a k tomu med. Je to výborné pro zdraví a jako prevence rakoviny. Rada pro ty, kteří mají cysty a nádory. 

Citron je blahodárným bojovníkem proti rakovině, citron je lepší než chemoterapie !!! Je to zázračný a blahodárný produkt přírody k likvidaci karcerogenních buněk
Je 10 000krát účinnější než samotná chemoterapie.

· Tato plodina zabraňuje vzniku rakoviny.
Pokládá se také za antimikrobiální, antibakteriální, anti myotický protiparazitární prostředek, reguluje vysoký krevní tlak, má andidepresivní účinky, ovlivňuje příznivě neklidné nervy.
· Citron má mnoho atributů, nejzajímavější je však účinek působící na cysty a nádory.
Proč nejsme o tomto fenoménu už dávno informováni?
Protože existují laboratoře, které vyrábějí syntetické léky a které těmto firmám dodávají tučné zisky.
Můžete nyní pomoci nejen sobě ale i svým blízkým a přátelům touto informací, a totiž - citron je výborný prostředek pro prevenci nemocí.
Jeho chuť je příjemná a neprodukuje hrozivé vedlejší účinky jako chemoterapie. Jestli máte možnost, pěstujte citrusovité plody na své zahradě.
Pramen těchto informací je fascinující: pochází z největších medicínských laboratoří na celém světě, kde bylo učiněno mnoho dokazujících pokusů už od roku 1970. Tyto pokusy, dnes již podložené, dokazují:
· likvidaci kancerogenních buněk u dvanácti typů rakoviny - hlavně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky břišní
· složky citronu vykazují 100 lepší účinnost než jaký má lék Adriamycin, což je chemoterapeutický prostředek používaný běžně ve světě ke snižování růstu rakovinných buněk.
A ještě něco překvapivého: rakovinné buňky mizí, ale zdravé zůstávají.
Institut de Sciences de la Santé, L.L.C. 819 N. Causez Street, Baltimore, MD 1201 ENVOYER LE A TOUT LE MONDE... ! ! ! ! !
P.S. : pokud budete užívat citrusové plody nebo šťávy, poté si vypláchněte ústa čistou vodou. Kyselina citronová má ráda zubní sklovinu.