O parazitech

Motto :
,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé - paraziti, ten zůstane naživu. “

Celá řada institutů a lékařských pracovišť se dnes věnuje problémům parazitologie, neboť se stále více ukazuje, že právě tato oblast je v mnoha případech podceněna a před zahájením vlastní terapie se může stát cenným pomocníkem v léčbě nemoci.
V důsledku masové migrace obyvatel Země bývalé "zámořské“ infekce se stávají místními. Infekční a parazitární agens mutují a jsou pak schopny ovládnout další oblasti a skupiny orgánů v našem těle. V důsledku toho se pak některé rutinní laboratorní techniky a postupy jeví jako zastaralé, a výsledky analýz, získaných s jejich pomocí, chybné.
Z toho vyplývá nerozpoznání skutečných příčin některých onemocnění, nepřesné nebo chybné diagnózy.
Počítačová technologie a její podpora v diagnostice umožňuje objevit množství známých vyvolavatelů infekcí a viníků patologií na různých stupních vývoje. Základem těchto diagnostických metod je např. NLS senzorová diagnostika.
V našem studiu lze tento postup aplikovat pomocí diagnostického přístroje NLS DIACOM. V rukách školeného a zkušeného poradce, který Vám i poradí, jak Vaše problémy řešit. Pak záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete využít tuto radu a pomoci svému tělu.
ZDRAVÍ je jen Vaše, a kdo se o Vás postará, když ne Vy sami???