NLS počítačová analýza

představuje podporu cílené detoxikace, umožňuje stanovení postupů očisty, 
regenerace a následné výživy a prevence.
Výsledky scanování  jsou v průběhu vyšetření zobrazovány na obrazovce počítače ve vizuální formě.

Analýza probíhá na přístroji DIACOM LITE - kde jsme schopni analyzovat až 1250 možných patogenů a zátěží  a následně tyto patogeny paralyzovat působením zpětných frekvencí. 

Upozornění:

24h před konzultací, pokud možno, vynechte potravinové doplňky, cukry,  hlavně bílé, výrobky z bílé mouky a pokud je to možné a neohrožuje-li to přímo Váš zdravotní stav, vynechte i léky alespoň 8h před vyšetřením, vezměte si je s sebou, abyste je mohli užít po konzultaci. Léky a ostatní doplňky mohou ovlivnit aktuální energetický stav organismu a může dojít ke zkreslení skutečných příčin zdravotního stavu.
Nepijte kávu, ani černý či zelený čaj, ani alkohol !!

Metoda NLS -analýza

Počítačová podpora  nenahrazuje vyšetření klasické medicíny, avšak umožňuje určit bio-energetický stav každého orgánu na základě elektromagnetických impulsů, jež jsou přirozenou charakteristikou každého orgánu.

Každý orgán, tkáň, buňka má svůj charakteristický elektromagnetický impuls, stejně tak jako je mají i patologické procesy, paraziti, bakterie, viry a další patogeny.

Metoda NLS Frekvenční detoxikace

Pomocí meta-terapie bio-rezonančním působením posilujeme imunitu a schopnost organismu bránit se patologickým zátěžím a cíleně působíme nízkofrekvenčním zářením na patogeny nebo patologický proces.

Vyšetření je pro člověka zcela bezpečné. Podle našich poznatků většina lidí začíná „řešit“ svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy je zcela opomíjena rodinná anamnéza, tzn. vrozená dispozice a budoucí potenciální pacient „čeká“ až na období, kdy se „něco“ objeví. Základním předpokladem úspěchu při prevenci a nápravě zdravotních potíží a onemocnění je včasná a co nejpřesnější diagnóza.

Zajímá Vás, jak u nás NLS diagnostika a terapie probíhá? čtěte zde......

Zdraví je jen Vaše, kdy i Vy uděláte zásadní krok je jen na Vás....

Samozřejmostí je u nás individuální a vždy pozitivní přístup. Těšíme se na Vaši návštěvu.