Plazmová terapie

21.10.2015 20:17

Všechny nemoci mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. 

Pokud toto pásmo zadáme do plazmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne, ať jsou v kterékoli části organismu v dosahu 3 m od generátoru. 
Až neuvěřitelným výsledkem je potom odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergii a závažných autoimunitních chorob. Lze vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií,včetně všech exotických forem, které si přivezeme z dovolených, z cest po světě.

RPZ 14 je nejpokročilejší frekvenční generátor na světě a jejím tvůrcem a výrobcem je česká společnost Z-technology s.r.o.
Aplikace frekvencí  je založena na objevu, který učinil mikrobiolog Raymond Rife ve 20. - 30. letech 20. století. Výsledky jeho práce ukázaly, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. Více o tomto geniálním vědci se dočtete v článku o R.R. Rife na našich stránkách.
Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy dokážou tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich "maskovací" obal na membránách, který mate náš imunitní systém. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.

Tato aplikace je bezkontaktní. Může se používat pro děti i nemocné. Doporučujeme chodit s celou rodinou, neboť v rodině mezi dětmi i dospělými je z 80% mikrobiální zátěž stejná. Odstraníte ji tak najednou za jednu cenu a vyhnete se reinfekci a nežádoucímu návratu onemocnění. Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné.


Průběh terapie:
• Likvidace mikrobiální nebo parazitární zátěže vytestované při naší vstupní diagnostice 120 minut.
• Po té následuje vyčištění organismu pomocí podpůrných frekvencí 50 - 120 minut (nastaveno individuálně).
• Celá terapie trvá 3 - 3,5 hodiny
U nás je každá minuta využitá. Při odstranění plísní, virů, bakterii a améb používáme 10 minutové přesné frekvence. U parazitů každé stádium 10 minut. 
Během aplikace doporučujeme nevzdalovat se z dosahu plazmového generátoru, nepoužívat velké elektronické nebo kovové přístroje, které by bránily v proudění vln do vašeho těla. Vhodné je vzít si s sebou svačinku.
K dispozici je kuchyně, ve které si můžete uvařit čaj.
Celý prostor je přizpůsobený dětem. Máme připravené hračky. K dispozici je TV, kde mohou sledovat pohádky. Nezapomeňte vzít dětem svačinku a pití (tělesné pochody se v době terapie rozbíhají rychleji a děti mají hlad a větší žízeň než obvykle). Menším dětem nezapomeňte plenku, nočník je k dispozici.
U aplikací frekvencí je velice důležitý pitný režim. Ideálně si sebou doneste svůj oblíbený nápoj (Během tříhodinové terapie je vhodné vypít 1 až 2 litry tekutin v závislosti na tělesné struktuře organismu.) Vodu a čaj podáváme zdarma.

Doporučujeme absolovovat celý detoxikační proces 1x až 2x (3 hodiny každý týden) počet návštěv/dávek je v závislosti na zdravotním stavu a pokud detoxikaci podstoupí všichni členové včetně zvířat ve společné domácnosti nedochází k reinfekci.
Hodně se urychluje celý proces, pokud k detoxikaci – očistě svého těla přistupujete aktivně a podpoříte ho užíváním doporučených detoxikačních kapek Joalis, které umí vyčistit od toxinu i mozek a nervový systém,detoxikačních bylin, tinktur dle doporučení. To vše můžete zakoupit v našem centru.
Pokud ve vaší domácnosti chováte zvířátko – psa, kočku, králíčka, křečky a jiné domácí zvířata, doporučujeme souběžně odčervit a vyčistit kožíšek i vašich miláčků. Rádi vám poradíme.

Během celé detoxikační kůry doporučujeme:
• Vyvarovat se požívání alkoholických nápojů, a to 48 hodin před i po terapii
• Vyvarovat se požívání nápojů obsahujících kofein, a to hodinu před i po terapii
• Vyvarovat se požívání ostrých a těžkých tučných jídel v den terapie
• Velmi prospěšná je pravidelná zdravá a plnohodnotná strava
• Upřednostnit v jídelníčku potraviny obsahující převážně škroby (těstoviny, rýže, brambory). Máme ověřeno, že tyto potraviny na sebe dokáží velice dobře navázat toxiny uvolněné po zničení patogenů
• Přísun vitamínu C v množství 1000 mg až 3000 mg v den terapie. Vitamín C má schopnost neutralizovat toxiny vyprodukované rozpadem patogenů při plazmování a zabránit jejich působení na organismus. Přísunem dostatečného množství vitamínu C zabráníte případným bolestem hlavy či únavě
• V průběhu detoxikačního procesu frekvenční terapií je velmi prospěšné užívání potravinových doplňků, které vám byly doporučeny při diagnostice. Ty zaručí nastolení optimální mikroflóry ve střevech a vy se tak vyhnete možným zdravotním komplikacím, jako je např. průjem, nevolnost a zácpa

Doporučené potravinové doplňky v podstatě dokáží eliminovat životaschopnost určitých druhů kvasinek, virů, bakterií, prvoků i parazitů a tím značně zefektivnit celou detoxikační kůru.

Stavy, které mohou léčbu doprovázet:
• Během 3 týdnů po plazmování nedoporučujeme absolvovat krevní testy – jejich výsledky by nemusely být relevantní. Tělo se postupně zbavuje nečistot a snaží se vypořádat se zbytkem zátěže, která ještě v organismu zůstala. Proto rozbíhá čistící pochody, což se může projevit právě v té části organismu, kde se nacházelo zánětlivé ložisko
• V průběhu detoxikačního procesu a 3- 6 měsíců po absolvování se můžete setkat s vykašláváním (především ráno) a samovolným čištěním nosních dutin. Z tohoto důvodu je velmi vhodné spojit detoxikační proces s vaším oblíbeným sportem na čerstvém vzduchu. Stejnou službu vykonají i denní procházky
• Můžete se setkat s tmavou močí či drobným pícháním v různých částech těla. Obojí je důsledkem probíhajících detoxikačních procesů v těle
• Vlivem čistících schopností organismu se můžete setkat rovněž s nebolestivým průjmem a v případě závažných metabolických onemocnění i s drobnou krátkodobou nevolností, kterou jste mívali i dříve. Vše se dá minimalizovat vhodnou stravou a potravinovými doplňky nebo delší následnou frekvenční terapií na podporu orgánů
• U dětí může dojít ke krátkodobému efektu – „nemám hlad“, podrážděnosti, únavě či ospalosti. Počítejte s tím, že v den terapie mohou chtít jít spát o hodinu dříve než obvykle

Pronajímáte si přistroj na určené hodiny, a je jedno, zda na terapii jste sami nebo s celou rodinou či kamarádkou, kamarádem. Kapacita místnosti je omezena na 2 dospělé + děti.
Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné (prostě na tuto osobu nepůsobí). Doporučujeme objednávat se mimo menstruační dny (menstruace je pro tělo zátěž a přísun další zátěže vás může oslabit a více unavit, ale vždy záleží jen na tom jak to cítíte vy). Pokud máte nějaký akutní zdravotní problém, pomůžeme vám o v tomto případě, ale určitě na to upozorněte telefonem 2-3 hodiny před návštěvou. Přizpůsobíme dávku a pomůžeme tak imunitě, i v případě závažnějších infekcí – Herpes, angína, EBV, chřipka, bronchitida, a u dětí i akutní či chronické stavy kašle, alergie, ekzému, průjmu, bolestí bříška, teplot i horečky a nejrůznější záněty či bolesti.
Upozornění:
Plazmový generátor RPZ 14  a plazmování  je detoxikační metoda, která se v ČR používáse teprve 5 let, a není schválená jako léčebná metoda. Přístroj si pronajímáte v námi určených prostorách nebo domů a plně zodpovídáte za svůj zdravotní stav.

Zpět