Kurz pro pacienty a laiky – cvičení SM Systém 

Kurz je určen pro širokou veřejnost, především pro chronické pacienty a jejich rodinné příslušníky, i pro ty, kteří jim chtějí pomoci, pro seniory, je ale vhodný i jako způsob osobního vzdělávání. 

Cíl kurzu: 

Naučit účastníky kurzu sestavu cviků zaměřenou na uvolnění, posílení a stabilizaci svalových řetězení a tím docílit odstranění bolesti zad, hlavy, velkých kloubů, kompenzaci skoliozy atd.. to vše dle individuálních problémů pacientů. Poskytnout teoretické a praktické poznatky, které jsou nutné pro aktivní léčbu onemocnění páteře a velkých kloubů. Víme, že v ordinaci lékařů a fyzioterapeutů z časových důvodů není možné objasnit příčinu nemoci a její možnosti léčby a tak pacientovi chybí správná orientace, motivace. Délka kurzu je 6 hodin.

Cena kurzu 1000,- Kč za osobu

Pro rodiče s dětmi (náprava skoliozy, bolesti hlavy, kompenzace sportovní zátěže…) je cena za 1 nezletilé dítě 0,-Kč.

Záloha 500,-Kč je nevratná, po dohodě ji lze převést na jiný termín, je splatná po potvrzení závazné přihlášky.

Nově se k nám mohou přidat i absolventi kurzů, kteří si chtějí zopakovat nebo upevnit správné provedení cviků. Pro tyto absolventy je určena odpolední část od 13h - 16h. Cena je 400,- Kč. Záloha 200,- musí být uhrazena předem a zaslána i s písemnou přihláškou dle níže uvedených pokynů.

Na přihlášku uvádějte jméno, příjmení, věk, a zdravotní problémy – pro sestavení individuálního cvičeního plánu a kontakt na Vás.

Přihlášku je nutno zaslat písemně na email :  sluzby@studioprotebe.cz nejpozději 2 týdny před konáním kurzu, společně se zálohou.

Platební údaje : č.ú. 193341433/0600, VS – 06, KS 0308, jako specifický symbol uvádějte své jméno a příjmení, kvůli identifikaci platby.

S sebou vezměte : vhodné oblečení, podložku – kalimatku, atp. – cvičíme bez bo, cvičební lano - lze objednat předem. 

Počet účastníku je z důvodu kvality výuky omezen na  20.

Kdy: nové termíny naleznete zde......

Kde : Vysoké Mýto - Tisová, tělocvična TJ Sokol, vedle školy

 

Sledujte aktuality na našich www stránkách

Změna termínu i místa konání vyhrazena, proto je nutné zaslat přihlášku předem s kontaktními údaji, abychom Vás mohli včas informovat.