Aktuálně :  termín kurzu 25.-26.4.2017  - Vysoké Mýto. 

Závaznou přihlášku umístěnou na konci zasílejte nejpozději do 31.3.2017.

ISHTA Spinal Touch

Tento první stupeň je určen pro všechny, i pro veřejnost, neboť lékař, autor této metody chtěl, aby si lidé mohli pomáhat i na laické úrovni svým blízkým, kteří nemají mžnost dostat rehabilitaci, jsou ležící nebo je pro ně vše kontraindikováno, Spinal Touch je určen opravdu všem.

První kurz - víkendový : ISHTA Spinal Touch 

Kurz probíhá od 9.30 - prezentace, do 17- 18h. 

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí aktivně podílet na odstranění bolesti zad a pomoci i svým blízkým.
Vzhledem k tomu, že kurz je otevřen veřejnosti, při výkladu teorie bude používáno minimun odborného názvosloví, se zaměřením na názorné předvedení a zvládnutí praktického provedení terapie.
Účastníci kurzu zvládnou Spinal Touch masáž .

Po potvrzení přihlášky budou zaslány podrobné informace. Nevratná záloha 1500,-Kč je splatná do 10.4.2017.

Druhý a třetí kurz je určen pro profesionály, kteří chtějí rozšířit svoji nabídku i pro klienty, kde jsou jiné druhy masáží a terapií kontraindikovány.
Zde se předpokládá, že účastníci absolvovali masérský kurz a mají základní znalosti anatomie, neboť velká část těchto semínářů věnována anatomii, uplatnění Spinal Touch a Spirální stabilizace pro různá onemocnění a praxi. Využití Spinal Touch pro tělesně postižené klienty, děti, seniory....

Na závěr 3.stupně se skládá závěrečná zkouška, sestávající z praktické části a písemného testu. Výsledky zkoušek jsou zaslány do Velké Británie, odkud obdrží absolventi originální Cerifikát, opravňující k provozování Spinal Touch v odborné praxi.
Cena za každý víkend je 3500,-Kč.

V ceně jsou skripta pro Spinal Touch v češtině pro základní i profesionální kurz, mezinárodní licenční poplatek 20GB, na základě kterého obdrží absolvent kurzu profesionál (po  úspěšném složení závěrečných zkoušek) Certifikát pro provozování ISHTA Spinal Touch v odborné praxi.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, abychom pro Vás mohli zorganizovat i individuální kurzy.

 

 

 

 

Název formuláře

Závazná přihláška na kurz ISHTA Spinal Touch