Proč colo vada pomáhá?

Veškeré živiny, které přijímáte ve vaší stravě, se musí dostat až do vašich buněk. Pokud chcete být zdravý a vitální musí detoxikace probíhat na buněčné úrovni. Tělo má 75 biliónů buněk a každá je jedinečná tak jako vy. Všechny vaše buňky závisí jedna na druhé a společně zajišťují život a fungování celého organismu. Většina vašich buněk se seskupuje do tkání a tyto tkáně potom vytvářejí orgány a žlázy.

Buňky tedy musí dostat živiny, energii a vylučovat odpad. Výživa vašeho těla souvisí tedy s tím, co jíte. Vstřebávání důležitých živin začíná v klcích vašeho tenkého a tlustého střeva. Bohužel většina lidí má díky nevhodnému jídelníčku střeva zanesena lepkem, hlenem a mukózním plakem. Tento hlenovitý povlak je navíc rájem pro parazity.
Existuje několik možností, ale Colo Vada Plus je možností zcela jedinečnou a jak jsem se přesvědčila nejvíce účinnou

Výživa miliard buněk v našem těle závisí na vstřebávání živin ze střev. Zbavte se odpadních látek ve střevě!!!! Pokud jste příliš hubení, podvyživení nebo máte málo svalové tkáně, pravděpodobně trpíte špatným vstřebáváním živin. Správným trávením, vstřebáváním, zužitkováním a vylučováním můžete znovu získat energii, vitalitu a pevné zdraví.Díky Colo Vadě a další postupné detoxikaci organismu posílíte všechny systémy lidského těla a to: lymfatický, imunitní, nervový, reprodukční, oběhový, vylučovací, trávicí, kožní, dýchací a další.

Zbavte se parazitů!!!! 

Sama jsem prošla několika měsíční detoxikací organismu a zmizela velká únava, nespavost a další potíže.  Pro mě samotnou je detoxikace úžasná cesta, a to proto, že se cítím stále lépe a lépe. Mám bohaté zkušenosti a ráda vám poradím na vaší cestě za zdravím. 

S námi skrze detoxikaci očistíte svoje tělo od toxinů, kyselin, hlenů a parazitů. Píši s námi, protože pokud si nevím rady zajistím konzultaci s lékaři, kteří mají zkušenosti s detoxikační kůrou Colo Vada Plus, ale i s dalšími produkty Corálové společnosti. 

Než začnete s jakoukoliv léčbou, vyčistěte si svá střeva detoxikační kůrou Colo Vada Plus.

Před touto detoxikační kůrou doporučuji ledvinovou a jaterní očistu, s kterou vás také ráda seznámím.
Proč Colo Vada pomáhá-video zde.
Jak začít s Colo Vadou, další informace.


Upozornění: Detoxikační kůra Colo Vada Plus je velice silná a účinná detoxikační kůra. 

Během kůry mohou nastat přechodné detoxikační projevy. Objednávejte proto Colo Vadu v našem Studiu pro Tebe. Napište mi Vaše telefonní číslo a já Vám zavolám a vše vysvětlím. 

Pokud budete mít během detoxikační kůry nějaké potíže, zavolejte mi nebo napište SMS a já Vám zavolám a vysvětlím jak postupovat. Poraďte se s někým, kdo má zkušenosti!!!!!

Během celého detoxikačního období Vám budu k dispozici. Nepřerušujte kůru jen proto, že nemáte zkušenosti.  

 

Během detoxikační kůry je třeba upravit jídelníček, pošlu Vám nějaké recepty. 

 miri.svecova@gmail.com